10 кращих додатків для віддаленого управління домашнім кінотеатром на iOS і Android

Можливість здійснювати телефонні дзвінки стала запізнілою думкою для сучасних стільникових телефонів. Вони перетворилися на смартфони, які використовуються для різних завдань. Ви навіть можете використовувати їх як пульт дистанційного керування для телевізорів, домашнього кінотеатру і систем домашньої автоматизації. Ознайомтеся з деякими цікавими додатками для дистанційного управління, які полегшують роботу системи домашнього кінотеатру.

01


з 10

Програма Logitech Remote Harmony Control

Що нам подобається

 • Ретельна технічна підтримка та онлайн-документація.
 • Часто оновлюється для підтримки нових пристроїв.

Що нам не подобається

 • Постачається з кривої навчання.
 • Може мати більше функцій, ніж потрібно, якщо ви просто хочете пульт від телевізора.

Стіл або ящик з пультом дистанційного керування для вашого телевізора та інших компонентів безумовно небажані. Ви можете вибрати дорогу систему управління домашнім кінотеатром або домашнім кінотеатром, яка вимагає багато вбудованої проводки, але є більш просте рішення - система дистанційного управління Harmony.

Logitech поєднує в собі обладнання для управління ІК і WiFi з додатками для iOS і Android, які дозволяють сумісному смартфону керувати кількома компонентами домашнього кінотеатру, а також іншими пристроями для розумного будинку, такими як лампи, термостати і замки. Пристрої можуть керуватися індивідуально або об'єднуватися в «дії». Наприклад, ви можете запрограмувати додаток на «Дивитися телевізор». Працюючи зі сумісними продуктами Harmony Remote, він увімкне телевізор і програвач дисків Blu-ray, вимкне світло і закриє жалюзі.

Програми мають доступ до бази даних Harmony Remote Control, яка включає коди для більш ніж 270 000 + побутової електроніки і домашнього кінотеатру. і розумні домашні пристрої. Програма Harmony Remote Control сумісна з пристроями Elite, Companion, Hub, Home Control, Pro, Smart Control і Smart Keyboard.


Звантажити програму дистанційного керування Logitech

02

з 10

Alexa

Що нам подобається

 • Проста інтеграція з сотнями сторонніх пристроїв.
 • Відповідає на питання про погоду, трафік і багато іншого.

Що нам не подобається

 • Приймає метод проб і помилок, щоб вивчити відповідні голосові команди.
 • Не такий розумний, як Google Assistant.

Програма Alexa є однією з найбільш універсальних доступних віддалених програм. Після завантаження на телефон iOS або Android ви можете зв'язати його з пристроями Amazon Echo (і деякими сторонніми) (наприклад, вибрати Logitech Harmony Remotes) і звідти просто включити будь-який з декількох навичок Alexa. Використовуючи голосові команди, ви можете легко керувати контентом і деякими базовими функціями управління для сумісних телевізорів, приймачів домашнього кінотеатру, багатокімнатних аудіосистем, зовнішніх пристроїв, замків і багато чого іншого.

Деякі з брендів і продуктів, які «працюють з Alexa», включають в себе ресивери для домашніх кінотеатрів Sonos, Onkyo і Pioneer, бездротові мультирум-аудіосистеми Denon HEOS і DTS Play-Fi, вибір пультів дистанційного управління Logitech, Smart Things від Samsung та багато іншого.


Якщо у вас є пристрій, сумісний з Alexa, скористайтеся додатком Alexa.

Звантажити програму Alexa Remote

03

з 10

Google Assistant

Що нам подобається


 • Відповідає на запитання, використовуючи Google Knowledge Graph.
 • Працює з більшою кількістю мобільних пристроїв, ніж Alexa.

Що нам не подобається

 • Не може зробити все, що може зробити Алекса, наприклад, робити нотатки.
 • Незграбний інтерфейс програми.

Додаток Google Assistant через Google Home або пристрій з підтримкою Google Assistant дозволяє вашому голосу контролювати і керувати доступом до контенту і базовими функціями управління на пристроях домашнього кінотеатру з вбудованим Chromecast, який доступний зі зростаючим числом телевізорів і домашніх кінотеатрів. ресивери, звукові панелі та інші компоненти від таких брендів, як LeECO, Philips, Polaroid, Sharp, Sony, Skyworth, Soniq, Toshiba і Vizio. Продукти LG не мають вбудованого Chromecast, але сумісні з Google Assistant. Google Assistant не сумісний з телевізорами Samsung і продуктами для домашнього кінотеатру.

Крім того, Google Assistant можна використовувати для управління зростаючим числом центрів і пристроїв «розумного будинку», включаючи лампи, перемикачі, вилки, замки, камери, а також кондиціонери і системи опалення. Додаток Google Assistant доступний як для Android, так і для iOS.

Прочитайте наш огляд Google Assistant

Звантажити Google Assistant


04

з 10

Мобільна програма Roku

Що нам подобається

 • Робить все, що робить фізичний пульт Roku і багато іншого.
 • Керування кількома телевізорами і пристроями Roku.

Що нам не подобається

 • Клавіатура випадково зникає.
 • Працює краще на iOS, ніж на Android.

З поширенням Roku потокове медіа палички, коробки, і телевізори з Roku є вбудований, вільний Roku Mobile є ідеальним компаньйоном, щоб на вашому IOS або Android телефон.


На додаток до стандартних функцій дистанційного керування програма Roku Mobile надає власну функцію голосового управління, а також значки керування з можливістю натискання. Roku Mobile Apps бачить всі програми, які ви встановили на своєму пристрої Roku, і ви також можете використовувати його, щоб додати більше.

Додаток Roku Mobile також дозволяє обмінюватися музичним, відео- і фото-контентом з телефону на пристрої Roku, а також забезпечує режим прослуховування в приватному режимі. Підключіть навушники до свого смартфона, і ви зможете слухати звук з ваших улюблених додатків, не заважаючи іншим.

Звантажити мобільну програму Roku

05

з 10

SURE Універсальний пульт дистанційного керування Smart TV

COM_SPPAGEBUILDER_NO_ITEMS_FOUND