Вивчення менеджера пресетів у Photoshop і Photoshop Elements

Якщо ви збираєте або створюєте багато власного вмісту та шаблонів Photoshop, таких як пензлі, власні фігури, стилі шарів, набори інструментів, градієнти та шаблони, вам слід ознайомитися з менеджером шаблонів.

Менеджер передвстановок у Photoshop можна використовувати для завантаження, організації та збереження всього власного вмісту та передустановок для пензлів, зразків, градієнтів, стилів, візерунків, контурів, власних форм та параметрів інструментів. У Photoshop Elements менеджер передустановок працює з пензлями, зразками, градієнтами та візерунками. (Стилі шарів та фігури користувача повинні завантажуватися по-різному в Photoshop Elements.) В обох програмах Менеджер пресетів знаходиться в меню «Правка» > «Стилі» > «Менеджер пресетів».


Представляємо Preset Manager

У верхній частині менеджера пресетів знаходиться меню, що розкривається, для вибору певного типу пресетів, з яким ви хочете працювати. Нижче ви можете переглянути цей попередньо визначений попередньо встановлений тип. За замовчуванням Менеджер пресетів показує маленькі ескізи пресетів. Праворуч знаходяться кнопки для завантаження, збереження, перейменування та вилучення пресетів.

Меню менеджера пресетів

Поруч з меню попередньо встановленого типу справа знаходиться невелика іконка, що представляє інше меню (у Photoshop Elements це позначено більше). У цьому меню ви можете обрати різні макети для показу попередньо налаштувань - лише текст, маленькі мініатюри, великі мініатюри, невеликий список або великий список. Це залежить від типу пресету, з яким ви працюєте. Наприклад, тип пензля також пропонує макет мініатюри обведення, а параметри інструментів не мають вибору мініатюр. Це меню включає всі набори налаштувань, які встановлюються разом з Photoshop або Photoshop Elements.

Використовуючи Preset Manager, ви можете завантажувати пресети з файлів, що зберігаються в будь-якому місці вашого комп'ютера, позбавляючи від необхідності поміщати файли в якісь конкретні теки. Крім того, ви можете об'єднати декілька попередньо встановлених файлів або зберегти налаштований набір ваших улюблених налаштувань. Наприклад, якщо у вас є декілька завантажених наборів пензлів, але ви в основному використовуєте лише кілька пензлів з кожного з наборів, ви можете завантажити всі ці набори в Менеджер пресетів, вибрати вибране і зберегти тільки вибрані пензлі. як новий набір.

Менеджер пресетів також важливий для збереження пресетів, які ви створюєте самі. Якщо ви не збережете свої параметри, ви можете втратити їх, якщо вам знадобиться перевстановити Photoshop або Photoshop Elements. Зберігаючи власні пресети у файл, ви можете створювати резервні копії, щоб зберегти їх у безпеці або поділитися своїми пресетами з іншими користувачами Photoshop.

Вибір, збереження, перейменування та вилучення пресетів

Вибір пресетів

Ви можете вибрати елементи в Preset Manager так само, як і в файловому менеджері вашого комп'ютера:

  • Утримуючи натиснутою клавішу Ctrl у Windows або Command в Mac, клацніть окремі елементи в будь-якому місці списку окремо. Якщо ви хочете вибрати декілька елементів поспіль, натисніть на перший елемент у списку, утримуйте клавішу Shift і натисніть останній елемент, який ви хочете вибрати. Все між вибрано.

Ви можете сказати, коли вибраний пресе, тому що він має чорну рамку навколо нього. Після вибору декількох елементів натисніть кнопку «Зберегти набір», щоб зберегти вибрані попередні параметри у новому файлі у вибраному вами місці. Запишіть, де ви зберегли файл, на випадок, якщо ви захочете зробити копію в якості резервної копії або відправити свої пресети комусь ще.


Перейменування пресетів

Натисніть кнопку «Перейменувати», щоб дати назву окремим пресетам. Ви можете вибрати декілька пресетів для перейменування і можете вказати нову назву для кожного.

Вилучення пресетів

Натисніть кнопку «Видалити», щоб вилучити вибрані елементи з завантаження. Якщо вони вже були збережені в набір і існують у вигляді файла на вашому комп'ютері, вони все ще доступні з цього файла. Однак, якщо ви створюєте власний параметр і не зберігаєте його в файл, натискання кнопки вилучення вилучає його назавжди.

Ви також можете вилучити попередньо налаштування, утримуючи натиснутою клавішу Alt (Windows) або Option (Mac) і клацнувши на попередньому становищі. Ви можете перейменувати або вилучити передустановку, клацнувши правою кнопкою миші на ескіз. Ви можете змінити порядок передустановок, клацаючи і перетягуючи елементи в диспетчері наборів.

Завантаження і створення власного набору ваших улюблених пресетів

При використанні кнопки «Завантажити» в менеджері пресетів знову завантажений набір додається до пресет, які вже є в менеджері пресетів. Ви можете завантажити стільки наборів, скільки захочете, а потім вибрати ті, які хочете створити новий набір.

Якщо ви бажаєте замінити завантажені на даний момент стилі новим набором, перейдіть у меню Preset Manager і виберіть «Замінити» замість використання кнопки «Завантажити».

Щоб створити власний набір ваших улюблених пресетів:

  1. Відкрийте менеджер пресетів з меню «Редагування».
  2. Виберіть тип налаштування, з яким ви хочете працювати, з меню - Шаблони, наприклад.
  3. Перегляньте завантажені шаблони і позначте, чи вмикають вони ті, які ви хочете мати у своєму новому наборі. Якщо ні, і ви впевнені, що всі вони були збережені, ви можете вилучити їх, щоб звільнити місце для пресетів, з якими ви хочете працювати.
  4. Натисніть кнопку «Завантажити» в Preset Manager і перейдіть до теки на вашому комп'ютері, де збережені ваші попередньо встановлені файли. Повторіть це для стільки різних файлів, скільки ви хочете використовувати. Ви можете змінити розмір Preset Manager, перетягуючи його по боках, якщо вам потрібно більше місця для роботи.
  5. Будь ласка, виберіть кожну пресету, яку ви бажаєте включити у свій новий набір.
  6. Натисніть Зберегти кнопку і вікно збереження відкриється, де ви можете вибрати теку і вказати назву файла, під яким необхідно зберегти файл.
  7. Пізніше ви можете перезавантажити цей файл і додати до нього або вилучити з нього.

Розширення імен файлів для всіх встановлених типів Photoshop

Photoshop та Photoshop Elements використовують наступні


COM_SPPAGEBUILDER_NO_ITEMS_FOUND