Як дістатися з Ріміні до Перуджі

Як дістатися з Ріміні до Перуджі

Перуджа - столиця гірського італійського регіону Умбрії. Перуджа має давню історії і носить неофіційне ім'я італійської Спарти. Тут ви не зустрінете розкішних палаців і химерно прикрашених будівель однак фортеці нескінченні кам'яні сходи і види на долини навколо запам'ятаються вам надовго. Тож розповідаємо як дістатися з Ріміні до Перуджі.

Перуджа

Перуджа

Перуджа - столиця провінції Умбрія. Це студентське місто з безліччю іноземців, які приїхали сюди з різних куточків земної кулі так як тут знаходиться університет для іноземців. Тому дуже багато чого в місті робиться з метою розповісти і показати іноземцям справжню Італію познайомити їх з культурними традиціями країни Умбрії і звичайно самої Перуджі. Самому місту є чим пишатися і він по праву є одним з осередків поширення італійської культури в усьому світі.

Острів Перхентіан

Острів Перхентіан

Перхентіан - група островів біля берегів континентальної частини Малайзії. Від неї до островів - близько двох десятків кілометрів. До групи Перхентіан входять сім островів на двох з них можна знайти варіанти розміщення побюджетніше і подорожче. Адміністративно належать штату Тренгану.

Маріанске Лазне

Маріанске Лазне

Маріанске Лазне (відомий також під німецьким ім'ям Марієнбад) - другий за значенням і величиною курорт Чехії знаходиться в 48 км на південний захід від Карлових Вар. Краса навколишньої природи прекрасні комфортабельні готелі і головне - цілющі джерела заслужено поставили цей курорт в розряд кращих світових курортів.

Перчах

Перчах

Перчах - курорт у Карінтії розташований на північному березі озера Вертерзее за 10 км від Клагенфурта. Ще стародавні римляни і кельти віддали належне м'якому місцевому субальпійському клімату та ідеальному розташуванню курорту. Густав Малер і Йоганн Брамс дуже цінували це розкішне місце відпочинку. Чарівні вілли і стильні будинки свідчать про те, що тут завжди було елегантне життя.

COM_SPPAGEBUILDER_NO_ITEMS_FOUND