Як виправити телевізор Vizio, коли він не підключається до Wi-Fi

Ви сідаєте в кінці довгого дня, щоб дізнатися незнайомі речі тільки для того, щоб отримати страшне повідомлення від вашого розумного телевізора: мережа не знайдена. Телевізори Vizio іноді втрачають зв'язок з вашою мережею без пояснення причин, і рішення можуть бути майже такими ж неясними. На щастя, ми зібрали найкращі виправлення, щоб підключити телевізор Vizio до Wi-Fi, щоб ви могли знову і знову дивитися улюблені шоу. Ось як.

Переконайтеся, що мережа Wi-Fi працює.

Перш ніж приступити до діагностики потенційних проблем з телевізором, переконайтеся, що мережа Wi-Fi і маршрутизатор працюють правильно.


 1. Якщо на вашому маршрутизаторі є світлові індикатори спереду, переконайтеся, що вони всі горять і блимають (або горять постійно, якщо так працює ваш маршрутизатор).
 2. Знайдіть ноутбук або смартфон і переконайтеся, що він підключений до тієї ж мережі Wi-Fi, що і телевізор.
 3. Спробуйте відкрити сайт або запустити тест швидкості. Якщо пристрій підключається, то проблема полягає в телевізорі. Якщо інший пристрій не з'єднується, можливо, вам необхідно усунути неполадки з з'єднанням з Інтернетом.

Як увімкнути і вимкнути ваш роутер і телевізор

Проблеми з підключенням до Wi-Fi можуть бути вирішені шляхом перезавантаження маршрутизатора і повторного підключення. Ось як.

 1. Вимкніть телевізор і вимкніть його.
 2. Відключіть кабель живлення від маршрутизатора і залиште його відключеним як мінімум на шістдесят секунд.
 3. Підключіть маршрутизатор назад і почекайте, поки загоряться всі індикатори. Це може зайняти до десяти хвилин.
 4. Підключіть телевізор назад.
 5. Скористайтеся пунктом меню Параметри > Тестове з'єднання. Якщо буде показано швидкість завантаження, це означає, що ваш телевізор тепер підключений до Інтернету.

Якщо маршрутизатор не підключений до мережі протягом тридцяти секунд, він очищає його внутрішню пам'ять і допомагає усунути будь-які програмні збої, які можуть призвести до погіршення з'єднання.

Як перемкнути параметри DHCP

Якщо жоден з описаних вище кроків не призвів до з'єднання Wi-Fi, ви можете спробувати змінити налаштування DHCP. DHCP означає протокол динамічної конфігурації хосту, який є дивним способом сказати, що він допомагає вашому телевізору і маршрутизатору добре грати разом. Ось як перемкнути налаштування.

 1. Натисніть кнопку меню на пульті дистанційного керування.
 2. Скористайтеся пунктом меню Мережа.
 3. Виберіть ручне налаштування.
 4. Виберіть DHCP. Поруч з ним буде слово On або Off. Якщо для параметра встановлено значення OFF, натисніть стрілку праворуч, щоб увімкнути її. Якщо увімкнено, натисніть стрілку праворуч, щоб вимкнути її, а потім знову, щоб знову увімкнути.
 5. Перевірте ваш зв'язок.

Більшість випадків налаштування DHCP слід увімкнути. Перемикання цього параметра часто відновлює ваше з "єднання, коли телевізор втрачає його.

Змінити параметри маршрутизатора

У деяких випадках проблема полягає не в несправності телевізора або маршрутизатора, а в конфлікті з налаштуваннями безпеки маршрутизатора. Ці параметри існують для запобігання захопленню шкідливого програмного забезпечення на вашому маршрутизаторі або для блокування доступу до вашої мережі.

Наприклад, одним з найбільш поширених інтернет-провайдерів в країні є Comcast. Їх стандартний маршрутизатор - Arris TG862, який має вбудований захист, який особливо конфліктує з телевізорами Vizio. Обхідний шлях - змінити налаштування маршрутизатора на WPA PSK TKIP. Вам не потрібно турбуватися про значення абревіатури (воно не відповідає офіційній назві налаштування мережі), але вам потрібно з'ясувати, як змінити безпеку вашого маршрутизатора.


Якщо ваш маршрутизатор наданий вашим інтернет-провайдером, зателефонуйте їм і запитайте, як змінити налаштування безпеки. Якщо ви використовуєте власний маршрутизатор, зверніться до керівництва користувача. Є кілька варіантів на вибір, але телевізори Vizio найкраще працюють з налаштуванням WPA PSK TKIP.

На більшості маршрутизаторів процес виглядатиме приблизно так:

 1. Відкрийте веб-переглядач на переносному комп'ютері або на стільниці та введіть 10.0.0.0 у рядок URL. Відкриється екран входу до маршрутизатора.
 2. Типове ім "я користувача і пароль" admin "і" пароль ". Спробуйте це. Якщо вони не працюють, спробуйте ім'я мережі і пароль для вашої мережі Wi-Fi.
 3. Після входу в систему знайдіть параметр «З'єднання» на екрані і виберіть його.
 4. Виберіть пункт меню Wi-Fi > Змінити.
 5. Це відкриває меню налаштування Wi-Fi. Звідси ви можете змінити назву вашої мережі і змінити параметри безпеки. Шукайте параметр, щоб перемкнути ваш маршрутизатор на WPA PSK TKIP і виберіть його.
 6. Збережіть ваші зміни і вийдіть з системи.

Після того, як ви це зробите, вам може знадобитися вимкнути і увімкнути харчування вашого телевізора (див. інструкції в наведеному вище розділі цієї статті під назвою «Як увімкнути і вимкнути ваш маршрутизатор і телевізор»), перш ніж він підключиться до вашого маршрутизатора. Однак у багатьох випадках зміна цього параметра безпеки спрощує підключення телевізора до Wi-Fi.

Як повернути телевізор до типових заводських налаштувань

Якщо нічого не допомагає, ви можете скинути налаштування телевізора до заводських. Це зітре його з будь-яких внутрішніх даних і змусить його діяти так, як якщо б він був абсолютно новим. Тим не менш, він втратить всю інформацію про ваші збережені назви користувачів і паролі. Вам потрібно буде знову ввести всю цю інформацію після скидання налаштувань телевізора.

 1. Натисніть «Меню» на вашому пульті.
 2. Перейдіть до Системи > Скинути та Адміні.
 3. Виберіть Скинути ТБ до заводських параметрів і натисніть кнопку Гаразд.
 4. Виберіть Скинути знову.

COM_SPPAGEBUILDER_NO_ITEMS_FOUND