Все, що вам потрібно знати про повідомлення, додаток для iPhone-текстових повідомлень

Програми для обміну текстовими повідомленнями - найпопулярніші програми на смартфонах у всьому світі - і вони стають все більш потужними. І не дивно: крім текстів ви можете відправляти фотографії, відео, анімацію, наклейки, музику та багато іншого. Додаток для обміну текстовими повідомленнями Apple називається «Повідомлення» і вбудовано в кожен пристрій iOS і кожен Mac.


Надсилання текстів за допомогою повідомлень є простим і безкоштовним, але для розкриття всіх його функцій потрібні деякі знання. Бентежить проблема iMessage, функція обміну повідомленнями, яка знаходиться всередині програми Повідомлення і працює на платформі, відмінній від Повідомлень.


Повідомлення проти IMessage

Повідомлення - це стандартна текстова програма для iOS на будь-якому iPhone, iPod touch і iPad. Він дозволяє вам робити всі основні речі, які ви очікуєте: надсилати тексти, фотографії, смайлики і всі інші стандартні текстові повідомлення.

З іншого боку, iMessage - це специфічний для Apple набір функцій і інструментів, створених поверх повідомлень. Розширені функції, які використовуються в повідомленнях, взяті з iMessage. Ви можете використовувати інші програми для надсилання текстів з вашого iPhone, але якщо ви хочете використовувати всі функції iMessage, єдиним варіантом є використання програми Повідомлення.

Чи потрібно включати iMessage?

Функції iMessage включені за замовчуванням, але є можливість відключити iMessage. Щоб вимкнути iMessage, натисніть «Параметри» > «Повідомлення». Пересуньте повзунок iMessage у розташування Вікно ./Білий.

Чи потрібно мати iPhone, щоб використовувати iMessage?

Служба iMessage працює на всіх пристроях під управлінням iOS 5 і вище, включаючи iPod touch і iPad. Він також вбудований в додаток «Повідомлення», який поставляється з усіма комп'ютерами Mac під управлінням Mac OS X 10.7 і більш пізніх версій.

IMessage означає, що ви не можете писати повідомлення людям, у яких немає айфонів?

Програма «Повідомлення» дозволяє надсилати текстові повідомлення всім, чий пристрій може отримувати стандартні текстові повідомлення, включаючи людей, які використовують Android та інші телефони. Однак якщо у цих людей немає iMessage, вони не зможуть використовувати якісь функції iMessage. Будь-які повідомлення, що надсилаються вами, наприклад анімації, не працюватимуть на їх пристроях.

Як ви можете сказати, коли відправляєте iMessage, а не текстове повідомлення?

У програмі Повідомлення є три способи дізнатися, чи було надіслано повідомлення з використанням iMessage:


  1. Ваші повітряні кулі слова сині.
  2. Кнопка «Надіслати» синя.
  3. Поле вводу тексту читає iMessage до того, як ви в нього введете.

Залежно від налаштувань читання-квитанції одержувача деякі iMessages також повідомляють, що вони доставлені під ними.

З іншого боку, текстові повідомлення SMS, відправлені на пристрої не від Apple, мають:

  1. Зелені повітряні кулі слова.
  2. Зелена кнопка надсилання.
  3. Текстове повідомлення в області вводу тексту.

Скільки коштує iMessage?

Відправка iMessage іншому користувачеві iMessage безкоштовна. SMS-повідомлення як і раніше стоять незалежно від вартості вашого тарифного плану, хоча в наші дні тексти безкоштовні для більшості планів.

Чи працює iMessage на інших платформах?

Це платформа тільки для Apple, хоча ходили чутки про вихід iMessage на Android.

Які мультимедіа ви можете надсилати, використовуючи повідомлення?

Всі типи мультимедіа, які ви можете надсилати зі звичайними текстовими повідомленнями SMS, можна надсилати за допомогою повідомлень, включаючи фотографії, відео та аудіо.

В iOS 10 і пізніших версіях деякі додаткові функції iMessage роблять відправку медіафайлів ще більш корисною. Наприклад, якщо ви відправляєте відео або посилання на YouTube, одержувач може подивитися відео прямо в повідомленнях, не виходячи в інший додаток. Посилання відкриваються в повідомленнях, а не в Safari. Якщо ви поділилися піснею Apple Music, одержувач може транслювати пісню прямо в повідомленнях.

Незалежно від того, чи використовуєте ви iMessage або SMS, якщо у вас виникають проблеми з надсиланням текстових повідомлень, дізнайтеся, як це виправити в повідомленнях iPhone, які не відправляються? Ось як це виправити.


Чи можете ви використовувати повідомлення на декількох пристроях?

Однією з основних переваг iMessage є те, що всі ваші сумісні пристрої синхронізуються, тому ви можете продовжити спілкування на різних пристроях.

Тим не менш, ви не можете використовувати номер телефону вашого iPhone в якості адреси для повідомлень, тому що iPod touch і iPad не мають телефонів в них і не підключені до вашого номера телефону. Замість цього використовуйте свій номер телефону та адресу електронної пошти. Щоб налаштувати облікові записи, натисніть «Параметри» > «Повідомлення» > «Надіслати та отримати». Переконайтеся, що всі ваші пристрої iOS використовують одну і ту саму адресу електронної пошти. Можливо, найпростіше використовувати ваш Apple ID.

Яку безпеку пропонують повідомлення і iMessage?

Базовий додаток Повідомлення не має особливих можливостей для забезпечення безпеки. Оскільки ці тексти відправляються через стільникові мережі вашої телефонної компанії, вони мають тільки той захист, який пропонує телефонна компанія.

Однак, оскільки повідомлення iMessage відправляються через сервери Apple, iMessage надзвичайно безпечний. Він пропонує наскрізне шифрування, а це означає, що кожен етап відправки повідомлень - від вашого пристрою на сервери Apple до пристрою одержувача - зашифрований і захищений. Безпека настільки сильна, що навіть Apple не може зламати її.

Коли ви відправляєте щось через iMessage, ви можете бути впевнені, що ніхто не буде перехоплювати і читати ваші повідомлення.


Чи використовуються повідомлення для читання чеків?

Читання чеків доступне тільки при використанні iMessage, а не стандартних текстових повідомлень. Ці індикатори повідомляють, чи прочитав хтось ваше iMessage або повідомляють відправникам, що ви прочитали їх. Щоб надіслати квитанції про прочитання іншим людям, коли ви прочитали їх повідомлення, натисніть «Параметри» > «Повідомлення», потім перемістіть повзунок «Надіслати квитанції про прочитання» в положення «Вкл/зелений».

COM_SPPAGEBUILDER_NO_ITEMS_FOUND