Стерео-ресивери Yamaha R-N602 і R-N402 з MusicCast

Хоча в більшості будинків ресивери для домашнього кінотеатру використовуються для прослуховування фільмів і музики, багато споживачів воліють двоканальний стереофонічний приймач для серйозного прослуховування музики.

Задовольняючи цю потребу, Yamaha R-N602 і R-N402 являють собою двоканальні стереоресивери, які забезпечують всі традиційні функції, які ви очікуєте, але вони також додають передові технології для доступу до сучасних джерел цифрової і потокової музики.


R-N602 - основні характеристики

 • Потужність і посилення: По-перше, Yamaha R-N602 розрахований на 80 Вт на канал на 2 канали з коефіцієнтом посилення 0,04 (вимірений від 40 Гц до 20 кГц). Це означає, що R-N602 забезпечує більш ніж достатню вихідну потужність для заповнення кімнати невеликого або середнього розміру. Зверніться до нашої супутньої статті: Розуміння специфікацій потужності підсилювача для отримання більш детальної інформації.
 • Аудіовходи: R-N602 надає три набори аналогових стереовходів і два набори лінійних виходів (які можна використовувати для запису звуку). R-N602 також включає у себе виділений аудіовхід для підключення програвача вінілових платівок.
 • Цифрові аудіовходи: додаткові аудіовходи включають два цифрових оптичних і два цифрових коаксіальних аудіовходи. Цифрові оптичні/коаксіальні входи приймають тільки два канали PCM - вони не є Dolby Digital або DTS Digital Surround включений.
 • З'єднання колонок: Для колонок R-N602 надає два набори роз'ємів для лівої і правої колонок, які дозволяють конфігурувати колонки A/B, а також вихід передбачувача для підключення активного сабвуфера. Для індивідуального прослуховування передбачено роз'єм для навушників на передній панелі.
 • Регулятор безперервної змінної гучності: цей елемент управління відрізняється від регуляторів гучності, низьких і високих частот, оскільки його функція полягає в компенсації втрати низьких частот і високочастотного відгуку при більш точному зниженні регулятора гучності, ніж перемикання з інші елементи управління. Іншими словами, ви можете отримати більш якісний бас і високочастотний відгук при прослуховуванні на більш низьких рівнях гучності, а той факт, що він безперервно регулюється (замість простого перемикача вкл/викл, який включений до багатьох стерео-ресиверів), дозволяє йому бути більш точно з потребами слухача. Регулятор гучності також корисний для посилення басів порівняно із середніми і високими частотами при використанні маленьких колонок.

R-N602 - Додаткові функції

Як і в звичайному стереофонічному і домашньому кінотеатрах, R-N602 також оснащений стандартним AM/FM-тюнером. Однак у цифрову епоху цей ресивер надає деякі розширені функції, які підтримують розширені можливості прослуховування музики за межами звичних джерел.

 • USB: Передній USB - порт для прямого підключення сумісних USB - пристроїв (наприклад, флеш - диски) увімкнено.
 • Мережа/З "єднання з Інтернетом: порт Ethernet і вбудований Wi - Fi також надається доступ до інтернет - радіо (Pandora, Rhapsody, Sirius/XM, Spotify, Tidal), а також аудіо - контенту з DLNA - сумісних пристроїв.
 • Bluetooth: для ще більшої гнучкості доступу до контенту, R-N602 також включає вбудований двонаправлений Bluetooth. Це означає, що R-N602 може бездротовим чином приймати і відтворювати контент з вихідних пристроїв з підтримкою Bluetooth (смартфони, планшети), а також передавати фізично підключені джерела звуку на бездротові колонки і гарнітури з підтримкою Bluetooth. R-N602 також може відтворювати контент через Apple Airplay.
 • Звук Hi-Res: R-N602 також сумісний з аудіофайлами Hi-Res (аудіофайли з вищою роздільною здатністю звуку, ніж MP3 або CD), якщо файли завантажуються і зберігаються на сумісному USB-пристрої або пристрої, підключеному до мережі (не в реальному часі через інтернет). Сумісні формати файлів для відтворення включають DSD (2,8 МГц/5,6 МГц), FLAC, WAV, AIFF (192 кГц/24-біт) і Apple^ Lossless (96 кГц/24-біт).
 • MusicCast: На додаток до мережевих функцій і функцій Bluetooth, R-N602 також має платформу мультирумної аудіосистеми Yamaha MusicCast, яка дозволяє приймачу відправляти, отримувати і обмінюватися музичним контентом з/в/між різними сумісними компонентами Yamaha. на додаток до R-N602 це включає в себе деякі домашні кінотеатри Yamaha, бездротові колонки, звукові панелі і бездротові колонки з харчуванням. Це робить R-N602 не тільки гнучким приймачем для серйозного двоканального прослуховування стереозвука, але і служить ядром для багатокімнатної аудіосистеми.
 • Підтримка Alexa: В рамках MusicCast голосове управління Alexa підтримується двома навичками Alexa: MusicCast Skill и MusicCast Smart Home Skill. Вам також потрібен пристрій Echo (наприклад, Dot). MusicCAST навичка забезпечує контроль специфічного MusicCAST функції, такі як управління плейлистами, обране, посилання на інші MusicCAST продуктів, розташованих по всьому будинку. MusicCAST Smart Home надає голосові команди для керування функціями, такими як потужність приймача вкл/викл, гучність і відтворення (відтворення/пауза/пропустити) контролю змісту.

R-N402

R-N402 також є мережевим стереоприймачем, який має багато спільного з R-N602, розглянутим вище, але є деякі ключові відмінності, які перераховані нижче.

 • Більше заявленої вихідної потужності: 100 Вт/с, використовуючи ті ж стандарти вимірювання, що і R-N602.
 • Менше варіантів аудіовходу: 1 цифровий оптичний, 1 цифровий коаксіальний, 4 пари аналогових стереовходів.
 • Немає вибраного фоно/програвача.
 • Немає виходу на сабвуфер.
 • Немає плавного регулювання гучності.

COM_SPPAGEBUILDER_NO_ITEMS_FOUND