Як змінити цілі активності на Apple Watch

Apple Watch відстежує щоденні вправи і рухи не так, як інші трекери фітнесу і активності. Замість того, щоб зосередитися на кроках і загальних вправах, Apple Watch фокусується на калоріях. Мета руху Apple Watch - це щоденна мета за калоріями, яка враховує як активну активність, таку - як фізичні вправи, так і пасивну, наприклад, сидячи або сплячи, щоб визначити кількість спалених калорій за день. Мета руху, вправи і мета в стійці - це три щоденні кільця, які ви можете закрити на своїх Apple Watch, але мета руху/калорій - єдина мета, яку ви можете змінити.

Хоча ви не можете змінити мету вправи на Apple Watch, яка встановлена на тридцять хвилин, ви можете виконувати це завдання кілька разів на день. Додаток «Активність» навіть винагородить вас за виконання двох або більше циклів вправ на день. Ви також можете відстежувати кроки, сходові марші, загальні вправи, спеціальні тренування та багато іншого.


Як змінити мету калорій на Apple Watch

Apple Watch буде пропонувати нові цілі переміщення в міру їх використання, тому, якщо ви постійно б'єте свою мету переміщення, ви можете побачити повідомлення з питанням, чи хочете ви підвищити її на сходинку вище. Однак, як тільки ви кілька разів збільшили його, пропозиції Apple Watch можуть стати трохи нереальними, іноді переходячи від 640 калорій на день до 1200 + калорій на день. Замість того, щоб дотримуватися пропозицій Apple, ви можете самі змінити мету переходу на своїх Apple Watch.

 1. Спочатку запустіть програму Activity на своїх Apple Watch. Це значок програми зі знаменитими трьома кільцями.
 2. Натисніть на екран, а потім докладіть певний тиск пальцем. Це називається 3D Touch.
 3. Скористайтеся пунктом меню Змінити Пересунути ціль.
 4. Ви можете використовувати кнопки «плюс» і «мінус» для налаштування мети щоденного переміщення. Вибравши кількість калорій, яку ви бажаєте спалити за день, натисніть кнопку «Оновити».

Як переглянути кількість кроків, які ви зробили за день

Apple Watch відстежує кроки і підйоми сходами, але на відміну від Fitbit і деяких інших трекерів активності, це не основна мета для Apple Watch. Замість цього ці дані використовуються для виконання мети руху, і в разі підйому сходами вони також можуть враховуватися при закритті кільця для вправ. Але не хвилюйтеся, ви можете побачити кількість кроків, які ви зробили в будь-який час, і порівняти їх зі своїми друзями і сім'єю.

 1. Запустіть програму «Активність» на Apple Watch.
 2. Поверніть заводну головку на Apple Watch, щоб прокрутити вниз. (Ви також можете провести пальцем вгору по циферблату для прокрутки.)
 3. Загальна кількість кроків, пройдена відстань і пройдені сходові марші будуть відображатися в нижній частині сторінки після графіків активності.

Як перевірити щотижневе зведення активності на Apple Watch

Досить просто перевірити свій статус на день, просто запустивши додаток «Активність» на своїх Apple Watch і прокрутивши список вниз за допомогою заводної головки. Але як щодо щотижневої поломки? Там немає необхідності витягнути ваш iPhone, щоб перевірити ваш щотижневий підсумок.

 1. Відкрийте додаток «Активність» на своєму годиннику.
 2. Виконайте 3D-дотик, поклавши палець на дисплей, а потім натиснувши на нього ще сильніше.
 3. Виберіть Щотижневе зведення.
 4. Ви можете прокрутити вниз, щоб побачити щотижневе зведення по ряду дій, включаючи кількість виконаних вами кроків, загальну кількість спалених калорій, середню кількість спалених калорій за день, підйом по сходах і т. д.

Ви також можете переглянути свою минулу історію тренувань, використовуючи додаток «Активність» на своєму iPhone. Просто запустіть Activity і торкніться вкладки History внизу екрана.

Як увімкнути або відключити повідомлення про активність Apple Watch

Не хочете нагадувати стояти щогодини? Якщо вам подобається перевіряти свою щоденну мету за калорійністю, але ви не хочете приставати до тренувань, або якщо ви відключили деякі повідомлення і хочете знову їх налаштувати, ви можете легко перемкнути ці перемикачі за допомогою свого iPhone.

 1. Запустіть програму Watch на своєму iPhone.
 2. Натисніть «Мій годинник» внизу екрана, якщо ви ще не налаштовані «Мій годинник».
 3. Прокрутіть вниз і виберіть Activity.
 4. Клацніть «Вимкнути сповіщення», щоб вимкнути можливість для ваших годин надсилати нагадування про активність. Ви також можете вибрати «Надіслати до Центру сповіщення», якщо бажаєте отримувати нагадування, щоб ваш годинник не гудів. Це показує червону точку у верхній частині екрана, що попереджає вас про повідомлення, але ви не отримаєте звукового або тактильного сповіщення.
 5. Ви можете окремо вимкнути нагадування про стенди, щоденні тренування, досягнення цілей, спеціальні виклики або повідомлення про активність.
 6. Якщо ви бажаєте налаштувати сповіщення про дихання, натисніть кнопку «< Мій годинник» у верхньому лівому кутку екрана і виберіть «Дихати». Ви побачите варіанти сповіщення у верхній частині екрана, а також можливість налаштувати інші параметри дихання.

Як відключити інші повідомлення на Apple Watch


Як перевірити свої нагороди Apple Watch Activity Awards

Якщо вам не вистачає замикання, як щодо нагород? Хоча ваші Apple Watch не можуть дати вам знижку в 5 доларів на Starbucks за виконання тридцятихвилинних вправ на день або спалювання 10 000 калорій на місяць, існує цілий ряд різних цифрових нагород, починаючи з ідеального тижня завершення всіх заходів і закінчуючи день з 200% або більше вашої мети калорії і щомісячних проблем.

 1. Відкрийте додаток «Активність» на своєму iPhone.
 2. Натисніть вкладку «Нагорода» внизу екрана.
 3. Спеціальні нагороди, такі як щомісячний виклик, перераховані у верхній частині. У число нагород Close Your Rings входять нагороди за ходи, вправи і найдовші рухи, так що ви можете перевірити свої найкращі дні і спробувати встановити новий рекорд.

Як почати тренування Apple Watch

Ось де Apple Watch стають дійсно хорошими. Хоча ви не можете змінити мету вправи Apple Watch, ви можете відстежувати свої тренування за допомогою Apple Watch. Це дає вам доступ до інформації, яку ви не могли б отримати під час трен

COM_SPPAGEBUILDER_NO_ITEMS_FOUND