Як поділитися Apple Music

Коли ви чуєте відмінну пісню, ви, ймовірно, хочете поділитися нею. Потокові музичні сервіси, такі як Apple Music, роблять обмін дуже простим. За допомогою декількох натискань ваші друзі і сім'я можуть насолоджуватися мелодіями, які ви любите.

Але те, як ви ділитеся Apple Music, залежить від ваших цілей. Ви можете зробити більше, ніж просто поділитися однією піснею: ви можете поділитися підпискою Apple Music зі своєю сім'єю, щоб ви могли насолоджуватися потоковою передачею десятків мільйонів пісень. Це дуже вигідно, тому що до 6 осіб можуть поділитися передплатою за місячною ціною, яка не набагато дорожча, ніж індивідуальна підписка.


Якщо ви не зовсім готові до цього рівня обміну музикою, ви також можете поділитися окремими піснями. Ця стаття показує вам усі способи, якими ви можете поділитися музичною любов "ю.

Як поділитися Apple Music з планом сім'ї

Щоб поділитися Apple Music з іншими членами вашої сім'ї (або близькими друзями), виконайте такі дії:

 1. Для використання Сімейного плану Apple Music необхідно налаштувати функцію загального доступу Apple. Це дозволяє групі людей (зазвичай сім'ї, але це можуть бути і близькі друзі) обмінюватися контентом між своїми Apple ID. Ось як ви додаєте когось у свій план Apple Music. Отже, перше, що вам потрібно зробити, це налаштувати Family Sharing і потім запросити людей у вашу сімейну групу. (Якщо ви використовуєте Apple Music на Android, ознайомтеся з інструкціями в наступному розділі про налаштування загального доступу до сім'ї.)
 2. Як тільки це буде зроблено, вам потрібно зареєструватися в Apple Music. Це досить легко, але тут є кілька різних сценаріїв:
  1. Якщо ви раніше не реєструвалися в Apple Music, під час налаштування оберіть Сімейний план. Як тільки ви це зробите, кожному члену вашої сім'ї буде надана Apple Music.
  2. Якщо люди, з якими ви хочете поділитися своїм Сімейним планом, вже є передплатниками Apple Music, вони повинні припинити свої індивідуальні підписки (вони втратять музику, яку вони додали в свої бібліотеки, і їм потрібно додати її знову після приєднання до вашого Сімейного плану).) . Потім налаштуйте розділ «Сімейний доступ» і підпишіться на сімейний план Apple Music.
  3. Якщо у вас є окрема підписка на Apple Music, вам доведеться змінити її на Сімейний план. Перейдіть до наступного кроку для отримання інструкцій про те, як це зробити.
 3. Якщо вам необхідно змінити індивідуальний Apple Music підписку на план сім'ї, відкрийте в Music додаток на пристрої IOS (для отримання інструкцій з робити це на Mac або PC, перевірте ці інструкції від компанії Apple) і натисніть для вас.
 4. Натисніть свій профіль (значок голови по колу у верхньому куті).
 5. Клацніть «Переглянути обліковий запис».
 6. Натисніть «Переглянути Apple ID» і введіть свій пароль Apple ID, якщо вам буде запропоновано це зробити.
 7. Натисніть «Підписки» (якщо у вас є інші підписки через Apple ID, натисніть «Apple Music»).
 8. Клацніть «Сім'я» і підтвердіть вибір, щоб зберегти його.
 9. Натисніть «Назад».

Як налаштувати спільний доступ до сім'ї на Android

Family Sharing вбудований в iOS, але не є частиною Android. У результаті звичайні інструкції щодо його налаштування не працюють. Користувачі Android насправді налаштовують Family Sharing із самого додатку Apple Music. Ось що вам потрібно зробити:

 1. Запустіть програму Apple Music.
 2. Клацніть на піктограму меню з трьох рядків у верхньому куті.
 3. Натисніть свою фотографію або назву, щоб отримати доступ до налаштувань.
 4. Натисніть «Керування членством» і, якщо потрібно, увійдіть до свого Apple ID.
 5. Натисніть «Налаштування сім'ї» (якщо ви вже налаштували свою сім'ю і вам просто потрібно додати когось в Apple Music, натисніть «Сім'я» на цьому кроці).
 6. Натисніть кнопку Продовжити.
 7. Додайте учасників до розділу «Сімейний доступ» електронною поштою або попросіть їх додати свій Apple ID і пароль прямо на ваш пристрій Android.

Як поділитися Apple Music через текстове повідомлення, електронну пошту або соціальні мережі

Можливо, ви не зовсім готові взяти участь у створенні цифрової сім'ї та обміні підпискою. Якщо ви просто хочете поділитися своєю останньою улюбленою піснею без будь-яких умов, ви теж можете це зробити. Щоб поділитися Apple Music однією піснею або альбомом одночасно, виконайте наступні дії:

Ці кроки були оновлені для iOS 13.

 1. Натисніть кнопку Музика, щоб відкрити її.
 2. Знайдіть пісню або альбом, яким ви хочете поділитися, переглянувши або виконавши пошук.
 3. Якщо у вас iPhone з сенсорним 3D-екраном (iPhone 6S і вище), натисніть на пісню або альбом і натисніть на крок 5. Це також працює на iPhone 11 і вище.
 4. На пристроях без сенсорних екранів 3D:
 5. Щоб поділитися піснею, почніть її грати.
 6. Щоб поділитися альбомом, торкніться його.
 7. Натисніть піктограму...
 8. У спливаючому меню натисніть «Поділитися» (в iOS 12 це «Поділитися піснею» або «Поділитися альбомом»).
 9. Натисніть, як ви хочете поділитися музикою. Ваші варіанти включають такі речі, як AirDrop, повідомлення, електронна пошта або програми соціальних мереж.
 10. Після того, як ви зробили вибір, дотримуйтеся інструкцій для такого обміну. Наприклад, якщо ви надсилаєте пісню електронною поштою, вкажіть адресу електронної пошти і додайте рядок теми або повідомлення, як зазвичай, а потім надішліть.

Єдиний недолік спільного використання Apple Music? Люди, з якими ви ділитеся музикою, також повинні бути передплатниками Apple Music, щоб слухати пісні, які ви їм відправляєте. Вони можуть використовувати стандартну 90-денну безкоштовну пробну версію, щоб прослухати пісню зараз, а потім подивитися, чи хочуть вони підписатися пізніше.


Подивіться, що ваші друзі слухають в Apple Music

COM_SPPAGEBUILDER_NO_ITEMS_FOUND